В Одесі перекрито канал торгівлі людьми
dpsu.gov.ua

В Одесі перекрито канал торгівлі людьми

У пункті пропуску «Одеса-авіа» було припинено діяльність каналу торгівлі людьми. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Державної прикордонної служби України.

Зазначається, що оперативні співробітники Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби спільно зі співробітниками відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми, під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області, виявили двох українок — жертв торгівлі людьми.

Водночас в Одесі та Миколаєві провели обшуки в осіб, причетних до протиправної діяльності. Одного фігуранта справи затримано та оголошено про підозру.

«За результатами обшуків правоохоронці виявили паспортні документи, бланки договорів із клубами в Туреччині, чорнові записи, блокноти, телефони та ноутбуки, флеш-носії інформації, квитанції про пересилання грошей, списки осіб жіночої статі», — повідомили у Держприкордонслужбі.

Слідчі продовжують вивчати справу та встановлювати причетних до справи осіб.

Нагадаємо, 9-го листопада в аеропорту «Бориспіль» затримали азербайджанця, що відправляв українок у секс-рабство до ОАЕ та Туреччини.