В Одесі під час акції протесту проти забудови у Міському саду постраждали 20 поліцейських

В Одесі під час акції протесту проти забудови у Міському саду постраждали 20 поліцейських

Поліція Одеської області уточнила, що після вчорашньої бійки в Міському саду, яка супроводжувала акцію на захист Літнього театру, за медичною допомогою звернулися 20 поліцейських. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на сайт «Думская».

Як стало відомо раніше, призначена на 18 листопада акція на захист зелених насаджень у Міському саду переросла у конфлікт між активістами та поліцією. Біля Літнього театру зібралися більш ніж 200 осіб. На мітинг прибув директор компанії «Солинг», якій передали в оренду територію Літнього театру. Проте він не зміг переконати активістів і покинув місце зустрічі. Після невеликої бійки з поліцією натовп прорвався на територію театру. Воротами, знятими з Літнього театру, активісти підперли вхід в будівлю мерії.

У ході зіткнень з протестуючими очільник одеської поліції Дмитро Головін отримав травму голови. Повідомляється, що у посраждалих правоохоронців діагностували черепно-мозкові травми, струс головного мозку, гематоми, удари, хімічні опіки шкіри і верхніх дихальних шляхів, а також кон’юнктивіт хімічного походження. Серед цивільних осіб постраждалих немає.

За фактом подій розпочато кримінальне провадження за ч.4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).