В Одесі відкрили найбільший в Україні Центр нефрології та діалізу

В Одесі розпочав роботу найбільший в нашій країні Центр нефрології та діалізу, який надаватиме життєво необхідну допомогу хворим на ниркову недостатність. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний портал Одеської області.

Необхідність відкриття Центру була викликана гострою потребою пацієнтів у гемодіалізі – процедури очищення крові, яку проводять в стаціонарі для людей з гострою та хронічною нирковою недостатністю. Один сеанс такого очищення триває 4-5 годин.

oda.odessa.gov.ua

Задля вирішення проблеми Одеська ОДА провела переговори з виробником обладнання та витратних матеріалів для гемодіалізу. В результаті співпраці для реалізації проекту було залучено понад 1 мільйон євро інвестицій.

«Сьогодні ми відкриваємо найбільший в Україні Центр нефрології та гемодіалізу, який остаточно вирішить цю проблему. У першу чергу, необхідні процедури безкоштовно отримають двісті сорок пацієнтів. Адже життя та здоров’я людей – найважливіше для держави», — наголосив голова Одеської ОДА Максим Степанов.

Нове обладнання дозволить здійснити 37 тисяч процедур гемодіалізу в рік. У Центрі планують відкрити три відділення: дитяче відділення нефрології, відділення гемодіалізу для проведення терапії та відділення перитонеального діалізу. Окрему увагу приділятимуть діагностуванням хвороб.

oda.odessa.gov.ua

Нагадаємо, у столиці хочуть створити комунальне некомерційне підприємство «Київський міський центр нефрології та діалізу».