В Одессі стартував перший регіональний Жіночий Конгрес
day.kyiv.ua

В Одессі стартував перший регіональний Жіночий Конгрес

Сьогодні, 18 травня, в Україні проходить перший регіональний Український Жіночий Конгрес. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на Укрінформ.

Більш як 60 учасників та учасниць з Півдня України обговорять завдання, які визначив Перший Український Жіночий Конгрес, та підготують нові тези для обговорення розвитку гендерної політики на місцях.

У заході візьмуть участь Ірина Геращенко, перший заступник Голови Верховної Ради України, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях, народні депутатки Альона Бабак, Світлана Войцеховська, Марія Іонова та Олена Кондратюк, Уряд представлятиме Геннадій Зубко, віце-прем’єр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, а також Одеську обласну державну адміністрацію — Максим Степанов. Про це повідомили організатори Конгресу.

Конгрес має на меті об’єднати зусилля усіх учасників та зацікавлених осіб довкола ідеї забезпечення гендерної рівності в різних секторах українського суспільства як базового елементу сталого розвитку України.

Конгрес в Одесі проводиться у партнерстві із Національним демократичним Інститутом​ (NDI)​, Програмою ООН Жінки​, Міжнародним фондом електоральних систем (IFES), Проектом «Гендерне бюджетування України».