В окупованому Криму розглянуть понад 70 політичних справ проти кримських татар

Сьогодні, 18 грудня, в окупованому Криму розглядатимуть 72 політичні справи проти кримських татар. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Facebook-сторінку першого заступника голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

«Сьогодні в окупованому Криму розглядатимуть 72 (!) політичні справи проти наших братів — кримських татар. ФСБ-НКВД працює як за Сталіна, скоро введуть розстрільні трійки. На фронті загинуло троє наших солдатів… Ось новини дня. Але, боюся, в наших новинах і в наших ЗМІ все знову піде по гібрідному сценарію Кремля — де там той Крим з вмотивованим справами проти українців і кримських татар в окупації, де там окупований Донбас, в нас тут своє заїждже шапіто, дайош суд і прям сьогодні закон про імпічмєнт», — написала Геращенко.

За інформацією видання «Нова газета», планується розглянути 70 адміністративних справ, пов’язаних з масовими одиночними пікетами, які кримські татари провели 14 жовтня в різних районах Криму.

«Суди пройдуть у Сімферополі, Білогірську, Алушті, Судаку, Джанкої, Красногвардійському, Кіровському і Радянському районах Криму», — зазначається у повідомленні.

Затриманих звинувачують за статтею 20.2 КпАП РФ «Порушення встановленого порядку організації або проведення мітингу».

14 жовтня 2017 року по всьому Криму татари вийшли на пікети. Вони тримали в руках плакати із написами «Мій народ не терорист», «Звинувачення в тероризмі і екстремізм — це геноцид кримських татар», «Насильством милий не будеш» та інші.