В Укравтодорі хочуть створити Офіс управління дорогами
flickr.com/Jorge Quinteros

В Укравтодорі хочуть створити Офіс управління дорогами

У 2018 році структура Державного агентства автомобільних доріг може поповнитися новим підрозділом. Про можливе створення Офісу управління дорогами розповів в.о. Укравтодору Славомир Новак. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на «ЦТС».

Новий підрозділ буде запроваджувати автоматичну систему вагового контролю на дорогах. Ще однією ключовою функцію має бути збирання плати з вантажівок.

«Я б хотів, аби з наступного року ми впровадили автоматичну систему, що відповідатиме за ваговий контроль автомобілів у русі. Ми готові зробити окрему структуру всередині Укравтодору — Офіс управління дорогами, яка за приватні кошти або за кошти МФО зробить такий проект — ваговий контроль у русі та система збору коштів з вантажного транспорту», — зазначив Новак в інтерв’ю «ЦТС».

В.о. Держагентства автомобільних доріг уточнив, що Офіс управління дорогами не буде дублювати функціонал, який лежить на Державній службі України з безпеки на транспорті. Він наголосив, що Укртрансбезпеці новий підрозділ ні в якому разі заважати не повинен.

«Ми пропонуємо альтернативний контроль — наші камери зніматимуть у русі. Після порушення сигнал надійде Укртрансбезпеці, яка повинна здійснити ще один контроль», — пояснив Новак.

Нагадаємо, 6-го листопада Укртрансбезпека представила нові габаритно-вагові комплекси.