В Україні ліквідували Кременчуцький автоскладальний завод
wikimedia.org

В Україні ліквідували Кременчуцький автоскладальний завод

За заявою «Альфа-Банку» Господарський суд Полтавської області ухвалив рішення про ліквідацію Кременчуцького автоскладального заводу. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на відповідну ухвалу суду.

Випускати автомобілі завод припинив ще в серпні 2014 року. Ймовірно, від виробництва відмовилися через складну економічну ситуацію.

У жовтні 2015 року завод визнали банкрутом, на момент інвентаризації на рахунках підприємства залишилося 300 гривень. У листопада 2015 почалася ліквідаційна процедура, за підсумками якої було ухвалено рішення остаточно ліквідувати підприємство.

Кременчуцький автоскладальний завод був заснований 23 роки тому та спеціалізувався на великовузловому складанні автомобілів, виконанні передпродажної підготовки, гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів.

Його потужності становили два складальних цехи і дозволяли випускати до 40 тисяч автомобілів на рік. У різний час завод займався випуском автомобілів під брендами ГАЗ, УАЗ, ВАЗ, Geely, SsangYong, вантажівок FAW, позашляховиків виробництва китайської компанії Great Wall. За час існування підприємство випустило понад 140 тис. автомобілів. Завод входив до складу корпорації АІС.