В Україні побудують сміттєпереробний заводу за японські інвестиції
Jaroslav A. Polák / Flickr

В Україні побудують сміттєпереробний заводу за японські інвестиції

Японці готові інвестувати у побудову сміттєпереробного заводу у Дніпрі. Про це повідомляє Національний промисловий портал із посиланням на Дніпроград.

Заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко в ході місячної робочої поїздки до Японії взяв участь у заняттях в у рамках інвестиційної програми Японії. Коштом цієї програми будують сміттєпереробні заводи у розвинутих країн та тих, що розвиваються. В ході візиту у Японію Лисенко проходив навчання.

 «Вивчив повний цикл поводження з твердими побутовими відходами. Зокрема, перебував на виробництвах кожного циклу по декілька днів, також фахівці розповіли багато теоретичних нюансів, надали усі необхідні документи і зразки технологій, їх детальний опис», — зазначив заступник міського голови.

Під час відрядження він обговорив співпрацю Дніпра та Японії щодо будівництва заводу з переробки твердих побутових відходів. Японська сторона вже готова інвестувати кошти у будівництво такого об’єкта у Дніпрі.

«Наш пріоритет сьогодні – будівництво сміттєпереробного заводу та сортувальної лінії, яка дозволить до моменту будівництва заводу попередньо сортувати сміття для його подальшого захоронення. Фінальна частина переговорів відбудеться на початку листопада в Токіо. Ми обговоримо питання фінансування японською стороною будівництво підприємства під державні гарантії» – заявив Михайло Лисенко.