В Україні почалися військові навчання "Непохитна стійкість 2017"
facebook.com/GeneralStaff.ua

В Україні почалися військові навчання «Непохитна стійкість 2017»

Сьогодні, 12 вересня, на всій території України почалися командно-штабні навчання «Непохитна стійкість 2017». Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України на своїй офіційній сторінці в Фейсбуку. 

У Генштабі попередили про відповідальність за ведення фото- та відеозйомок військової техніки, режимних об’єктів Збройних сил та спроб потрапити на їх тетриторію.

«Також інформуємо, що в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті», — заявили в Генеральному штабі, додавши, що особи, які запускатимуть такі апарати та керуватимуть ними, будуть нести за це відповідальність.

Як раніше повідомляла прес-служба Міністерства оборони, стратегічні командно-штабні навчання «Непохитна стійкість 2017» триватимуть з 12 по 15 вересня. Метою навчань у міністерстві назвали нарощування здатності здійснювати управління військами у ході ведення бойових дій та перегрупування.

«Ми завершимо повний цикл оперативного планування застосування угруповань військ (сил). Крім того, буде проведено тренування сил і засобів територіальної оборони держави з розгортанням штабів територіальної оборони», – наголосив з цього приводу начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.