В Україні продовжили заборону на ввезення російських товарів
flickr.com/franzj/

В Україні продовжили заборону на ввезення російських товарів

Кабінет Міністрів продовжив заборону на ввезення в Україну російських товарів до 31 грудня 2018 року. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на «Українські новини».

Сьогодні, 20 грудня, на засіданні уряд вніс зміни до своєї постанови від 30 грудня 2015 року «Про заборону ввезення на митну територію товарів походженням з Росії». Згідно з ними дія постанови продовжена до 31 грудня 2018 року.

Таке рішення було ухвалено з метою забезпечення національної безпеки України у відповідь на запровадження Росією відповідних торговельних заборон і обмежень щодо України.

У затверджений раніше перелік додали нові позиції. Зокрема, поліетилен з питомою вагою 0,94 або більше, а також полівінілхлорид, не змішаний з іншими речовинами, сульфат амонію, суміш нітрату амонію з карбонатом кальцію або іншими неорганічними речовинами, що не є добривами.

Нагадаємо, у січні 2016 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів про заборону ввезення в Україну низки російських товарів.

У перелік російських товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, потрапили: м’ясо великої рогатої худоби таю птиці, свинина (свіже, охолоджене або заморожене), їстівні м’ясні субпродукти, риба і ракоподібні (солоні або в розсолі), молочні продукти, плавлені сири, кава, чай, харчові суміші, кондитерські та хлібобулочні вироби, картопля, продукти дитячого харчування, макаронні вироби, соуси, смакові добавки та приправи, пиво, спирт, горілка, корми для кішок і собак, сигарети з фільтром, засоби для миття шкіри, інсектициди, фунгіциди, гербіциди, родентициди, обладнання для залізниць та трамвайних колій, дизель-електричні локомотиви.