В Україні розпочали роботу над Містобудівним кодексом

Міністерство регіонального розвитку України спільно з Міністерством навколишнього середовища Німеччини розпочали роботу з розроблення Містобудівного кодексу України. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Урядовий портал.

Заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе під час круглого столу за участю німецьких представників зауважив, що містобудівельну діяльність в Україні регламентують 7 законів та 43 норми, які закладені в інші закони. Їх пропонують об’єднати у єдиний документ.

«Розроблення Містобудівного кодексу — одне із пріоритетних завдань Мінрегіону. І ми продовжуємо активну роботу над цим питанням. У розробленні нового проекту ми вже заручилися підтримкою профільного Федерального міністерства Німеччини. Зараз вивчаємо європейський досвід у розробці таких документів, зокрема Німеччини, і я вдячний нашим німецьким колегам за підтримку та співпрацю у цьому питанні», — зазначив Парцхаладзе.

Майбутній Кодекс повинен визначати принципи містобудівної політики держави. Його основою стане створення сприятливих умов для інвестицій у будівництво, удосконалення дозвільних процедур тощо.

Зазначається, що до обговорення проекту Кодексу залучать широкі кола українських та міжнародних експертів, а також громадськість.