В Україні розпочато роботу зі стягнення боргів по зарплаті
ua.korrespondent.net

В Україні розпочато роботу зі стягнення боргів по зарплаті

З 2 квітня у найбільш проблемних регіонах України було розпочато масштабну роботу мобільних груп зі стягнення боргів по заробітній платі. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на Еспресо TV.

У всіх регіонах України створено штаби з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами Державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості з виплати заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

Про це повідомив заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр, за дорученням якого й були створені відповідні штаби.

«При всіх Головних територіальних управліннях юстиції утворені регіональні штаби координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами ДВС рішень про стягнення заборгованості з виплати заробітної плати, до складу яких входять керівники цих управлінь, керівники всіх органів державної виконавчої служби регіону, начальники відділів з питань банкрутства», — зазначив Сергій Шкляр.

Зокрема, мобільні групи розпочали свою роботу у 6 містах України, а саме у Харкові, Дніпрі, Кривому Розі, Сєвєродонецьку, Торецьку та Маріуполі.

«За 10 днів державні виконавці у Київській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях заборонили виїзд за кордон понад 25 тисячам злісних неплатників аліментів, які мають заборгованість більше шести місяців. Так само було винесено більше 21 тисячі постанов про тимчасову заборону керування транспортними засобами. Окрім цього, майже 6 тисяч боржників оголошено в розшук», — заявив Міністр юстиції.

Мобільні групи перевірятимуть стан виконання судових рішень підприємствами по виплатам заробітної плати своїм співробітникам. Дана система була впроваджена у зв’язку із успіхом роботи аналогічних мобільних груп зі стягнення заборгованості по аліментах.

Нагадаємо, на офіційному сайті Міністерства юстиції України з’явився електронний реєстр батьків, які уникають сплати аліментів.