В Україні розробили новий тактичний автомобіль
Defence Blog

В Україні розробили новий тактичний автомобіль

Українське підприємство Techimpex представило новий ультралегкий тактичний автомобіль ЛТА. Про це повідомляє Defence Blog.

ЛТА (легкий тактичний автомобіль) — це позашляховик 4×2, який компанія Techimpex розробила у співпраці з фахівцями Вінницького національного технічного університету. Новинку було презентовано на 14-ій спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека — 2017».

Повідомляється, що споряджена маса нового тактичного автомобіля становить 1270 кілограм. На ньому встановлено дволітровий чотиритактний 4-циліндровий дизельний двигун. За рахунок технічних характеристик двигуна ЛТА має круїзний радіус 570 кілометрів і може розвивати швидкість до 130 км/год.

Існує можливість оснащувати позашляховик додатковим обладнанням і системами, наприклад, димовими гранатометами, віддаленою збройовою станцією і т. д. Крім того, ЛТА можна укоплектувати кулеметами ДШКМ та PKM, автоматичним гранатометом АГС-17 чи автоматичним гранатометом УАГ-40.

Зазначається, що автомобіль можна перевозити повітряним транспортом — вертольотом Мі-8 або літаками Ан-26, Ан-72 і Ан-178.