В Україні створили бота, який допоможе заповнювати e-декларації

Cьогодні, 30 жовтня, організація «Антикорупційний штаб» запустила чат-бота на ім’я «Держслужбовець Тарас», який допоможе держслужбовцям правильно заповнювати електронні декларації. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на сайт організації.

«Чат-бот створений для того, щоб спростити процес подачі декларацій, оптимізувати час їх заповнення, а також зменшити кількість помилок у документі», – повідомили в організації.

Як йдеться у повідомленні, дата 30 жовтня невипадкова, адже саме в цей день у 2016 році закінчилася перша хвиля подання е-декларацій.

Наразі «Держслужбовець Тарас» дозволяє перевірити, чи належите ви до суб’єктів декларування, але вже найближчим часом до функцій додадуть покрокову інструкцію із заповнення е-декларації, а також низку додаткових корисних порад, запевнили автори проекту.

Зокрема, чат-бот надсилатиме повідомлення з нагадуваннями про терміни подачі декларацій, шляхи отримання і уточнення інформації, необхідної для заповнення документа, тощо.

У повідомленні «Антикорупційного штабу» також зазначено, що проект реалізується у співпраці з Антикорупційною Ініціативою ЄС в Україні (EUACI).

Зв’язатися з чат-ботом можна за цим посиланням.