В Україні в силу вступив закон про подовження прийняття незареєстрованих об'єктів у експлуатацію
budport.com.ua

В Україні в силу вступив закон про подовження прийняття незареєстрованих об’єктів у експлуатацію

В Україні у силу вступив закон № 2363-VIII про продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на 112 Україна.

Сьогодні в Україні вступив у силу закон про продовження строку прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт. Вчора документ було опубліковано у «Голосі України».

Відповідно до закону, орган державного архітектурно-будівельного контролю безкоштовно протягом 10 робочих днів з дня подачі заяви власниками земельних ділянок приймає в експлуатацію побудовані без дозвільної документації будівлі, які за класом наслідків відносяться до об’єктів з незначними наслідками (СС1).

Йдеться про зведені з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року індивідуальні / садибні житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарські та присадибні будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів.

Також дія законопроекту поширюється на побудовані до 12 березня 2011 року будівлі і споруди сільськогосподарського призначення.