В Україні відкриють офіс Регіонального екологічного центру Центральної та Східної Європи
facebook.com/minpryrody

В Україні відкриють офіс Регіонального екологічного центру Центральної та Східної Європи

Сьогодні, 16-го січня, відбулося урочисте укладання договору між Україною та Регіональним екологічним центром (РЕЦ) Центральної та Східної Європи щодо створення в нашій державі представництва цієї міжнародної організації. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційну Facebook-сторінку Міністерства екології та природних ресурсів України.

Угоду підписав заступник міністра екології та природних ресурсів України Микола Кузьо та директор РЕЦ Міхаіл Дімовські.

За словами Дімовські, представництво Регіонального екологічного центру повинно запрацювати до липня 2018 року. Він також зазначив, що до грудня місяця новостворений офіс буде співпрацювати з ключовими відомствами щодо питань впровадження екологічних положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Відкриття представництва має на меті надання допомоги українським містам задля реалізації екологічних положень Угоди про асоціацію. Це в свою чергу має створити передумови сталого розвитку в регіонах.

facebook.com/minpryrody

Очільник Мінприроди зазначив, що переговори щодо відкриття офісу РЕЦ в Україні велися з 2008 року.

«Насправді, для нас це важлива подія і ми дуже раді, що чергова організація, яка опікується захистом довкілля, почне працювати в Україні. Це організація з великим досвідом і великими напрацюваннями. Україна потребує такого досвіду. Сподіваюся, що вже с перших днів нам вдасться отримати чіткий план і динаміку руху в напрямку реалізації наших пріоритетів», – зауважив Семерак.

Регіональний екологічний центр – це міжнародна організація в галузі охорони довкілля та наближення екологічного законодавства до стандартів ЄС.

Як зазначили у Мінприроди, з 2001 року РЕЦ реалізував близько 40 проектів в нашій країні.