В Україні відкриють представництво шведської організації, що захищає права жінок
twitter.com/Kvinna_t_Kvinna

В Україні відкриють представництво шведської організації, що захищає права жінок

Шведська неурядова організація «Kvinna till Kvinna» (Жінка жінці) відкриє в Україні своє регіональне представництво, яке буде захищати та підтримувати українських жінок. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Генеральний секретар «Kvinna till Kvinna» Лена Аг анонсувала відкриття регіонального представництва організації в Україні. Крім того, про цей проект повідомила заступниця міністра закордонних справ Швеції Аніка Сьодер під час панельної дискусії «Питання миру та безпеки в Україні: роль жінок у встановленні стабільного миру», яка відбулася сьогодні, 16-го листопада, у Києві.

«Я рада представити проект за підтримки шведської неурядової організації Kvinna till Kvinna. Я вірю, що жіночі організації не лише борються за права жінок, а й підтримують інші сфери соціального життя», — зазначила Сьодер.

Вона також додала, що боротьба за права жінок стає ще складнішою в умовах війни.

«Ось чому наше завдання полягає в тому, щоб знайти такі рішення, які б забезпечували ці права не лише в мирний час, а й в умовах війни на Донбасі», — сказала заступниця голови МЗС Швеції.