В Україні вшановують пам'ять загиблих під час Революції Гідності
REUTERS

В Україні вшановують пам’ять загиблих під час Революції Гідності

19 лютого 2018 року відбулася четверта річниця до нападу беркутівців на мітингувальників Майдану. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять загиблих.

У період з 18-20 лютого 2018 року відбулися найкривавіші події в історії незалежної України. Під час сутичок на Майдані Незалежності загинуло 73 мирних жителя і 11 силовиків. Будинок профспілок згорів ущент, було повністю зупинено рух метро.

Як зазначає УНІАН, по Західній Україні в ніч на 19 лютого та протягом дня покотилася хвиля захоплень активістами будівель держустанов. В цей день СБУ оголосила про початок в Україні масштабної антитерористичної операції. «Події останніх діб в Україні свідчать про наростання ескалації силових протистоянь і масове застосування зброї з боку екстремістськи налаштованих угруповань. Сьогодні відбувається свідоме, цілеспрямоване застосування насильства, шляхом підпалів, убивств, захоплення заручників, залякування населення з метою досягнення злочинних цілей, все це з використанням вогнепальної зброї»,— було заявлено у відомстві.

Кривавий штурм Майдану сколихнув регіони України. Оскільки попередня влада не тільки ігнорувала вимоги протестувальників, а ще й відповідла агресією, відбулося масове захоплення будівель силових структур у Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Луцьку.

Сьогодні ми шануємо пам’ять про нелегкі часи, у які наші герої відстоювали права України.

Нагадаємо, що 30 січня 2018 року антимайданівцю «Топазу» присудили 8 років ув’язнення.