В Україні заборонили антибіотик за невідповідність показникам стерильності
korupciya.com
Фото: Tabletki.ua

В Україні заборонили антибіотик за невідповідність показникам стерильності

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила використання та продаж антибіотика «Ауроксона». Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на Ділову Столицю

Заборона поширюється на всі серії «Ауроксона» (порошок для приготування розчину для ін’єкцій або інфузій 1000 мг, по 1 флакону в пачці з картону) виробництва індійської компанії «Ауробіндо Фарма Лтд».

Причина заборони — невідповідність лікарського засобу показником «Стерильність». Під час лабораторних досліджень кількох серій медикаменту було виявлено зростання бактеріальної флори.

Фото: Tabletki.ua

У зв’язку з невідповідністю препарату показикам стерильності, Держлікслужба зобов’язала всі суб’єкти господарювання, що здійснюють зберігання, реалізацію або використання «Ауроксона» негайно вилучити препарат з обігу, повернувши його постачальнику або знищивши.

«Ауроксон»— це лікарський засіб для лікування інфекцій дихальних шляхів, органів черевної порожнини, нирок і сечовивідних шляхів, статевих органів, кісток, суглобів, м’яких тканин, шкіри, а також ранових інфекцій, хвороби Лайма та інших.

Нагадаємо, державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Україні заборонила лікарський препарат «Пектолван Ц».