В Україні запланували продаж майже 100 держпідприємств у 2018 році
Віталій Трубаров via Facebook

В Україні запланували продаж майже 100 держпідприємств у 2018 році

Фонд державного майна затвердив перелік підприємств, які підлягають приватизації у 2018 році. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу ФДМУ.

Зазначається, що список складається з майже 100 об’єктів, які за класифікацією відносяться до групи В,Г,Е.

Відповідно до переліку підприємств, для приватизації запропоновано: низка енергетичних компаній, Сумихімпром, Львівський завод «Автонавантажувач», «Оснастка», Криворізька теплоцентраль, Львівська вугільна компанія, Запорізький титано-магнієвий комбінат та інші.

Також планується продаж держчасток в Укрсоцбанку та Промінвестбанку.

За словами керівника Фонду Віталія Трубарова, ФДМУ планує виконати план надходження від приватизації у розмірі 22,5 мільярдів гривень.

«Це реальна сума, яку Фонд виконає. Найближчим часом Верховна Рада прийме новий закон про приватизацію, який не лише спростить процес приватизації і скоротить терміни підготовки, а й стане зрозумілим інвесторам. Тому наступний рік має стати роком великої приватизації»,– зазначив Віталій Трубаров.

Він підкреслив підкреслив, що по низці підприємств вже ведеться приватизаційна підготовка, аби на весну 2018 року вийти на безпосередній продаж таких об’єктів як Центренерго, ОПЗ, енергокомпаній та інших підприємств.