В Україну повернуться морози: прогнози синоптиків
lviv.molbuk.ua

В Україну повернуться морози: прогнози синоптиків

Незважаючи на значне потепління, вже 17-18 березня в Україну знову повернуться морози. Про це на своїй сторінці у Facebook написала синоптик Наталія Діденко.

Морозний циклон знову повертається в Україну. Прогноз буде уточнюватися, однак синоптики закликають українців підготуватися до непогоди.

«Намічається морозний реванш. 17-18 березня в Україні ускладниться погода.
Знову почне тиснути повітряна маса арктичного походження і знижувати температуру повітря до -10-12, а на північному сході до 12-16 градусів морозу», — повідомляє Наталія Діденко.

До того ж, за словами Наталії, з південного заходу в Україну прийде новий циклон з сильними опадами та штормовим вітром.

«Цей прогноз кілька завчасний, буде уточнюватися. Однак будьте уважними та обережними. Завтра ж, 13 березня, і в найближчі дні в Україні буде домінувати вологе атлантичне повітря, який будуть носити, як відра з водою, атмосферні фронти», — додала синоптик.

Так, у вівторок дощі пройдуть на заході, в Одеській, Миколаївській, Вінницькій, Житомирській, Київській та Кіровоградській областях. Редакція main.in.ua закликає бути обережними на дорозі, а також підготуватися до похолодання належним чином.