В Україну приходить лоукост Ernest Airlines
facebook.com/flyernest

В Україну приходить лоукост Ernest Airlines

Італійська авіакомпанія Ernest Airlines анонсувала початок польотів з двох укранських аеропортів — МА «Львів» ім. Данила Галицького та МА «Київ» (Жуляни). На даний момент лоукостер пропонує польоти з Києва до Бергамо та Неаполя, а зі Львова — до Бергамо, Неаполя та Венеції. Відповідні напрямки з’явилися на сайті компанії. 

Перший літак Ernest Airlines зі Львова до Бергамо вилетить 20 жовтня, а польоти до Венеції та Неаполя почнуться з 8 грудня. Зараз анонсовано два рейси на тиждень — по п’ятницях і неділях. З Києва до Бергамо можна буде літати починаючи з 4 грудня, а до Неаполя — з 9 грудня. Ці рейси також планується здіснювати двічі на тиждень, по понеділках і суботах. На час зимових свят також тимчасово додадуть третій рейс у середу.

Як зазначає Delo.ua, в середині серпня повідомлялося, що Ernest Airlines планує відкрити шість маршрутів зі Львова: до Венеції, Мілану та Неаполя у 2017 році, а також до Верони, Парми і на Сардинію влітку 2018 року. На той момент жодних офіційних заяв з цього приводу не було, однак 21 серпня компанія повідомила, що отримала новий літак. Імовірно, саме цей факт дозволив розширити географію польотів.

Ernest Airlines — італійський лоукостер зі штаб-квартирою в Мілані. Базовий аеропорт компанії розташовано в Тірані, столиці Албанії. На даний час компанія обслуговує італійський та албанський ринок. Ernest Airlines працює в партнерстві з римським чартерним перевізником Mistral Air, який входить у групу Poste Italiane.