В Укрпошті заявляють, що тарифи на перевезення не зростуть
facebook.com/ukrposhta

В Укрпошті заявляють, що тарифи на перевезення не зростуть

Нові тарифи Укрпошти на послуги поштового зв’язку, затверджені НКРЗІ, в цілому зменшать вартість відправлень у межах України та до низки іноземних країн, ключових для міжнародних відправлень. Про це йдеться на офіційному сайті Укрпошти.

У компанії стверджують, що зміни у тарифах, про які нещодавно повідомляла НКРЗІ, призначалися для того, щоб вирівняти дисбаланси в тарифній політиці Укрпошти.

«Після змін тарифи будуть найдоступнішими на ринку поштово-логістичних послуг в усіх вагових категоріях. А оновлення зонування для міжнародних відправлень дасть можливість розвивати важливі для клієнтів ключові напрямки пересилання», — зазначає в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Смілянський.

Він додав, що насправді більшість тарифів знижується і запевнив, що українському користувачу після їх перерахування буде тільки вигідніше користуватися послугами компанії.

«На жаль, у ЗМІ розповсюджується некоректна інформація щодо нових тарифів на універсальні послуги. Хочу заспокоїти клієнтів та повідомити, що зростання вартості міжнародних відправлень на 43% не відбувається, а у більшості груп відправлень тарифи навіть знижені», — наголосив перший заступник гендиректора Укрпошти Олександр Перцовський.

Він додав, що дешевшою стане звичайна внутрішня письмова кореспонденція, посилки вагою понад 3 кілограмів у межах України. За його словами, також знижено вартість міжнародних відправлень вагою від 6 до 10 кілограмів. Збільшення граничних тарифів на універсальні послуги міжнародної доставки стосується лише листів і бандеролей.

В компанії також заявляють, що тариф Укрпошти на міжнародні відправлення залишається найнижчим і забезпечує доставку за спрощеною митною процедурою з України до будь-якого населеного пункту в 234 країнах.