В управліннях київської поліції створять кабінет психологічної допомоги
radiosvoboda.org

В управліннях київської поліції створять кабінет психологічної допомоги

В управліннях поліції Києва будуть працювати кабінети психоемоційного розвантаження, в яких правоохоронці зможуть зняти психологічний стрес. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Національної Поліції.

У ході дослідження психо-емоційного стану правоохоронців було з’ясовано, що більшість особового складу перебуває у неровому напруженні. Службова діяльність поліцейських пов’язана з підвищеними фізичними та психоемоційними навантаженнями, напруженими конфліктними ситуаціями та ризиками для життя, які викликають постійний стрес у правоохоронців, а потім, як наслідок, виникає емоційне вигорання.

Для цього в управліннях поліції впроваджено кабінети психологічного розвантаження, які мають допомогти столичній поліції відновити психологічний стан. Про це повідомлено на офіційній сторінці Поліції Києва на Facebook.

Для співробітників поліції також важливо вміти самостійно знімати стрес і долати кризові ситуації. Під час сеансів терапії правоохоронці також будуть вивчати дихальні методики.

«Професія поліцейського вимагає високої дисципліни, відповідальності, мужності, глибоких та різнобічних знань. Правоохоронці переважно несуть службу на очах громадськості, тож кожна дія поліцейського — це дія представника влади. Тому формування психологічної стійкості під час виконання службових обов’язків є головною метою психологів у погонах,» — розповів начальник відділу психологічного забезпечення УКЗ ГУНП у м. Києві Денис Романенко.

Нагадаємо, нещодавно Національна поліція запустила проект з протидії булінгу.