Вагони столичного фунікулера замінять на сучасні, - Кличко
flickr.com/Yevgen Pogoryelov

Вагони столичного фунікулера замінять на сучасні, — Кличко

У наступному році в Києві планують оновити вагони фунікулера. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі каналу «Київ», повідомляє Main.in.uа з посиланням на офіційний сайт КМДА.

Оновленням старих вагонів буде займатися австрійська компанія. За словами міського голови, нові вагони відповідатимуть найвищим європейським вимогам безпеки та комфорту.

«Фунікулер не тільки туристичний транспорт – минулого року його послугами скористалися 1,5 мільйони пасажирів. І завдяки новим вагонам фунікулер стане ще більш зручним, як для киян, так і для туристів, які відвідують столицю», – наголосив Кличко.

Крім того, мер Києва розповів про відкриття пішохідного маршруту від Володимирської гірки до Труханового острова, а також про плани оновлення Пейзажної алеї.

Київський фунікулер — фунікулерна система із двох станцій, що з’єднує історичне Верхнє місто та Поділ у столиці України. Він проходить через круту Володимирську гірку з гарним краєвидом на Дніпро. Київський фунікулер споруджувався в 1902–1905 роках.