Відомого архітектора та інвестора зацікавила Україна
Lizette de la Garza/Wikipedia

Відомого архітектора та інвестора зацікавила Україна

Відомий мексиканський архітектор та інвестор Фернандо Ромеро, заявив на зустрічі з журналістами, що вважає Україну цікавим ринком для можливих інвестицій, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Під час свого візиту до України він відвідав Одесу і Київ, зокрема, ознайомився з портовою інфраструктурою і столичними аеропортами, зокрема Гостомелем. На зустрічі з представниками преси, що пройшла у Києві в вівторок, Ромеро сказав, що серед цікавих йому сфер — аеропорти і морські порти, логістика, а також сучасні інфраструктурні проекти. Також мексиканський архітектор взяв участь в Urban Talks — дискусії на тему «Міста майбутнього і рушійні сили їх розвитку» в якості основного спікера.

Крім того, за час свого перебування в Україні він також зустрівся з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. «Реалізація масштабних інфраструктурних проектів, запуск знакових і сучасних архітектурних рішень в розвитку наших міст — це все те, що зміцнює і змінює Україну, робить її впізнаваною і конкурентної в сучасному світі! Переконаний: Україна цікава для інвесторів, має прекрасне майбутнє в сучасному глобалізованому світі . Фернандо Ромеро мене в цьому підтримав!» — написав після зустрічі Гройсман на своїй сторінці в фейсбуку.

Фернандо Ромеро, зять мільярдера Карлоса Сліма, є директором міжнародної архітектурної компанії FR-EE з офісами в Мехіко і Нью-Йорку. Крім архітектури, компанія також займається промисловим дизайном. Один із найбільших проектів у портфоліо FR-EE — новий міжнародний аеропорт у Мехіко, спроектований на замовлення федерального уряду. Розпочатий в 2014 році з планованим завершенням у 2020 році, за планом, аеропорт матиме площу 667 тис. кв. м, вартість його спорудження оцінюється в приблизно $10 млрд.