Відправити посилку за кордон тепер можна через сайт Укрпошти
Укрпошта / Fecebook

Відправити посилку за кордон тепер можна через сайт Укрпошти

Укрпошта запустила послугу оформлення міжнародних відправлень вагою до 10 кг онлайн. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відтепер на сайті Укрпошти через «особистий кабінет» можна оформити міжнародні відправлення для доставки в 234 країни та виділені регіони світу. В тестовому режимі до функціоналу сервісу додано створення всіх супровідних документів, митних декларацій для міжнародних відправлень, розрахунку тарифу з урахуванням актуального курсу валют НБУ, отримання штрих-коду для відстеження шляху відправлення.

Щоб надіслати дрібний пакет (до 2 кг), відправлення з оголошеною вартістю (до 2кг) або посилку (до 10 кг) до інших країн, клієнтам потрібно зареєструватися в «особистому кабінеті» на сайті Укрпошти та оформити необхідні документи. Кожен клієнт при реєстрації відправлення онлайн отримає додаткову знижку 5%.

Можливість відправити поза чергою відправлення для клієнтів, які оформлювали їх онлайн, діє з 18 вересня у 15 відділеннях Києва. У компанії повідомляють, що з 1 жовтня таку можливість надаватимуть всі автоматизовані відділення Укрпошти. З початку жовтня в особистому кабінеті можна буде оформити посилки до 30 кг.

Наразі сервіс запущено в тестовому режимі. Найближчим часом функціонал особистого кабінету буде розширений. Це дасть можливість експортерам виконувати ще більшу кількість задач.

Нагадаємо, нещодавно Укрпошта запустила чат-бот в Telegram.