Від сьогодні нічний потяг Львів-Одеса курсуватиме щоденно
facebook.com/lviv.railway

Від сьогодні нічний потяг Львів-Одеса курсуватиме щоденно

З 1-го лютого нічний експрес №11/12 Львів-Одеса перевозитиме пасажирів щодня. До 31-го січня 2018 року потяг за вказаним напрямком курсував через день. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку Львівської залізниці.

Час відравлення та прибуття потягу змінюватися не буде. Поїзд відправляється зі Львова о 22:15 з прибуттям до Одеси о 08:43.

З Одеси потяг вирушає, згідно з розкладом, о 22:05, у Львів прибуває о 07:55. Під час прямування передбачено зупинки у Тернополі, Хмельницькому, Жмеринці, Подільську.

У прес-службі Львівської залізниці пояснили, що поїзд №11/12 є популярним серед пасажирів. Тому, для їх зручності, вирішили збільшити частоту його курсування.

«Завтра,1 лютого, поїзд № 11/12 Львів – Одеса запускаємо у щоденному режимі. Досі він курсував через день. Зважаємо на популярність маршруту — збільшуємо періодичність курсування нічного експреса», – написав в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов у Twitter.

У свій перший рейс потяг Львів-Одеса вирушив 29-го жовтня торік. Впродовж трьох місяців він встиг перевезти 22 тисяч осіб.

Нагадаємо, що Одесу та Кишинів планують з’єднати модернізованим потягом, який оснастять кондиціонерами, системою відеонагляду, Wi-Fi.