Відтепер оплатити адміністративні послуги можна на сайті міграційної служби

На сайті міграційної служби запроваджено онлайн-оплату адміністративних послуг. Про це заявив Голова Державної міграційної служби Максим Соколюк, повідомляє Урядовий портал.

Можливість онлайн-оплати адмінпослуг реалізував Ощадбанк.

Поки що послуги можна оплатити онлайн лише у Києві, однак з листопада сервіс буде доступний для всіх підрозділів, які підключено до електронної черги. У повідомленні зазначають, що в Україні уже майже 200 таких підрозділів.

У міграційній службі розраховують, що новий сервіс допоможе зробити більш прозорим процес запису до черги через онлайн-сервіс. Онлайн-оплата буде невід’ємною частиною сервісу онлайн-запису до електронної черги. Відтак, у подальшому «ділки» не зможуть масово бронювати місця в електронній черзі та продавати їх громадянам.

У службі зазначили, що відсутність платіжної картки не буде перешкодою для отримання послуг чи для запису до електронної черги. Більшість місць у черзі і надалі будуть доступними через термінали у підрозділах міграційної служби із можливістю оплати готівкою або у будь-якій банківській установі.