Відтепер у Нацгвардії використовуватимуть детектор брехні
flickr.com/chewie

Відтепер у Нацгвардії використовуватимуть детектор брехні

Національна гвардія отримала правові підстави для використання поліграфів. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу Нацгвардії.

«На виконання вимог Концепції розвитку Національної гвардії України до 2020 року, зокрема впровадження сучасного інструментарію в систему професійно-психологічного відбору кандидатів на військову службу, призначення на керівні посади, проведення службових розслідувань та перевірок, з 3 листопада 2017 року офіційно вступив у дію нормативно-правовий акт, який пройшов зовнішнє погодження та державну реєстрацію, обговорення серед професійних спілок» — йдеться у повідомленні.

У 2017 році завдяки співпраці із Посольством США в Україні Нацгвардія отримала 6 сучасних поліграфів. Було проведено професійну підготовку спеціалістів поліграфів, які найближчим часом розпочнуть їх використання на практиці.

Поліграф використовуватимуть для отримання ймовірної та орієнтувальної інформації, яку неможливо  отримати іншим шляхом, для з’ясування ступеня її правдивості та повноти, а також для отримання додаткових відомостей, які можуть використовуватися в службово-бойовій діяльності.

У територіальних управліннях, Національній академії НГУ триває робота щодо облаштування робочих місць спеціалістів поліграфів.

ngu.gov.ua