Військові США та Канади провели навчання з порятунку поранених на Львівщині
army.mil

Військові США та Канади провели навчання з порятунку поранених на Львівщині

У Яворові, на Львівщині, відбулися навчання з порятунку поранених, які провели лікарі НАТО. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на «Голос Америки».

army.mil

Медики Спільної міжнародної навчальної групи відпрацьовували свої навички у ході навчання з порятунку у випадку подій, які призвели до масових жертв ( (MASCAL).

«Ми проводимо навчання MASCAL, щоб перевірити наші спроможності у випадку надзвичайного запиту на медичні ресурси. Ми також використовуємо ці навчання, щоб перевірити реакцію солдатів, які не є медиками, у випадку надзвичайних ситуацій», — розповів штаб-сержант медичного підрозділу Денніс Сінсбау.

В рамках цього навчання відбулося моделювання автомобільної аварії. Солдатів посадили до двох вантажівок і вони симулювали інцидент з перекиданням, який би закінчився численними пораненнями. Для реалістичності, кожен, хто грав роль, отримав картку з описом його уявного поранення.

«Канадські збройні сили очолюють тут медичний підрозділ, а ми є гостями. Українці допомагають в лікуванні, транспортуванні та надають лінгвістичну підтримку», — зазначив Сінсбау про участь сил США в навчаннях на полігоні в Україні.

army.mil