Військові з Молдови приїхали на Rapid Trident 2017
facebook.com/MDAarmy

Військові з Молдови приїхали на Rapid Trident 2017

Національна армія Молдови бере участь у міжнародних навчаннях Rapid Trident 2017, які проходять на території України.  Про це повідомляє сайт Міністерства оборони Молдови.

«Контингент Національної Армії з 57 військовослужбовців бере участь у навчаннях Rapid Trident 2017, які проводяться у Міжнародному миротворчому центрі поблизу Яворова, Україна, з 7 по 23 вересня», — йдеться у повідомленні.

Як зазначив командир молдовського контингенту Александру Маркуца, мета навчань — розвиток рівня взаємодії військ, підвищення обороноздатності, а також поліпшення іміджу армії Молдови на міжнародному рівні задля подальшої участі у миротворчих місіях.

Протягом навчань військовослужбовці з 14 країн перевірятимуть свої навички взаємодії, беручи участь у спільних операціях на командних та контрольних пунктах, місіях з конвоювання, патрулювання, нейтралізації вибухівки та медичної евакуації.

Молдовський контингент, що прибув на навчання, складається з військовослужбовців із 22-го миротворчого батальйону та бригади «Молдова».

 

Нагадаємо, у вівторок, 5 вересня, президент Молдови Ігор Додон заборонив військовим брати участь у навчаннях Rapid Trident 2017. В середу уряд країни схвалив рішення, згідно з яким молдовським армійцям дозволяється брати участь у навчаннях.