Викладач із Чернівців став найкращим вчителем України
facebook.com/GlobalTeacherPrizeUkraine

Викладач із Чернівців став найкращим вчителем України

Учитель фізики та астрономії Чернівецького міського ліцею №1 Пауль Пшенічка став переможцем премії Global Teacher Prize Ukraine 2017. Церемонія нагородження кращих педагогів країни пройшла 7 жовтня у Києві, повідомили на офіційній Facebook-сторінці Global Teacher Prize Ukraine.

71-річний педагог ще у 1991 році заснував наукове товариство «Квазар» для обдарованих учнів. З того часу члени товариства втілили в життя понад 150 дослідницьких проектів.

Переможцю вручили премію у розмір 100 тисяч гривень. За його словами, кошти він витратить на власний проект «Квазар», оплату комунальних послуг та зустрічі з друзями. Найкращий педагог України також отримав рік безкоштовного підвищення кваліфікації.

Крім того, Пауль Пшенічка поїде на Global Education and Skills Forum 2018 до столиці ОАЕ, де позмагається за звання найкращого вчителя у світі.

Global Teacher Prize неофіційно називають Нобелівською премією для вчителів.  Це світовий конкурс, який почали проводити з 2014 року, щоб підкреслити знащущість педагогів у сучасному суспільстві.