Волкнер приїде у Київ з офіційним візитом
usa.mfa.gov.ua

Волкнер приїде у Київ з офіційним візитом

Сьогодні, 27 жовтня, cпецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер приїде у Київ і зустрінеться з керівництвом держави. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Повідомляє Main.in.ua із посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Міністр також нагадав, що напередодні в Берліні у нього відбулася зустріч із К.Волкером, на якій сторони обговорили спільну позицію щодо мандата миротворчої місії ООН на Донбасі.

За словами міністра, ця позиція полягає, зокрема, в неможливості легалізації бойовиків на Донбасі. Спершу мають бути встановлені заходи безпеки на Донбасі, а потім міжнародний контингент починає контролювати всю територію, зокрема неконтрольовану ділянку кордону.

У мандаті миротворчої місії також має бути закладена ефективна співпраця із СММ ОБСЄ та передбачено озброєння.

Раніше , що найближчим часом президент України Петро Порошенко має намір зустрітися зі спеціальним представником Держдепартаменту США з питань України К.Волкером

25 жовтня П.Клімкін зустрівся з К.Волкером у Берліні.

«Сьогодні відбулася чудова зустріч із Павлом Клімкіним, на якій обговорювалося бачення України того, як ООН може допомогти в реалізації Мінських угод», — написав К.Волкер у Twitter.

Had a great meeting with @PavloKlimkin today to discuss Ukraine’s ?? vision for how UN can help implement Minsk agreements.

— Kurt Volker (@SpecRepUkraine) 25 жовтня 2017 р.