Якість доріг в Україні перевірятимуть двічі на рік
Укравтодор / Facebook

Якість доріг в Україні перевірятимуть двічі на рік

Укравтодор перевірятиме якість доріг в Україні двічі на рік. В разі, якщо перевірки виявлятимуть недоліки на новозбудованих ділянках, їх усуватимуть за власний кошт підрядники. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Укравтодор.

Як зазначається на офіційній Facebook-сторінці Державного агентства автодоріг, про нововведення розповів в інтерв’ю Громадському керівник Укравтодору Славомір Новак.

«Двічі на рік маємо масштабний контроль – в березні буде велика перевірка доріг, які ремонтували минулого року, щоб виявити всі недоліки… Другий контроль всіх доріг – після завершення будівельного сезону, приблизно в такий період року, як зараз», — заявив він.

Крім того, за словами Новака, в разі виявлення недоліків підрядники будуть усувати їх за власний кошт, оскільки мінімальний термін гарантії становитиме 5 років. Очільник Укравтодору додав, що термін усунення таких недоліків складатиме 2-3 місяці.

Зазначається також, що підрядники, які відмовлятимуться усувати недоліки відремонтованих ними доріг, будуть потрапляти в «чорний список» і через це не матимуть змоги брати участі в публічних торгах у майбутньому. Нагадаємо, про наміри щодо створення такого списку в Укравтодорі заявляли ще у квітні цього року.

Нещодавно ми повідомляли, що Укравтодор планує створити Офіс управління дорогами. За планом, новий підрозділ служби займатиметься переважно запровадженням автоматичного вагового контролю та збирати плату з вантажного транспорту.