Януковичу знову змінили адвоката і перенесли засідання суду

Екс-президенту України Віктору Януковичу, над яким триває суд за звинуваченням у державній зраді, призначено нового адвоката. Суд взяв перерву до грудня, щоб дати новому захиснику час на ознайомлення з матеріалами справи. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на УНН.

Про нові деталі судової справи на початку засідання заявив голова судової колегії Владислав Дев’ятко.

У кримінальному провадженні за звинуваченням Віктора Януковича в державній зраді призначено нового адвоката Ігоря Ляшенка. Він представлятиме колишнього президента в суді замість Максима Греська, якого через непрофесійність було відсторонено від участі у справі вчора, 25 жовтня.

Як повідомили в центрі з надання безоплатної правової допомоги у Києві, вчора до туди надійшла ухвала Оболонського райсуду Києва, про зняття Греська зі справи.

«Дію попереднього доручення регіонального центру, виданого адвокату М.Гераську, припинено наказом регіонального центру від 25 жовтня. Згідно з дорученням від 25 жовтня, виданим регіональним центром адвокату Ляшенку Ігорю Ігоровичу, адвокат має прибути для участі у судовому засіданні 26 жовтня 2017 року о 10:00», — зазначають у центрі правової допомоги.

Під час призначення адвоката було враховано спеціалізацію адвоката, його поточний рівень навантаження та складність провадження. Початок подальшого розгляду справи було перенесено, щоб новий адвокат мав час ознайомитися з матеріалами. Суд повернеться до роботи 12:00 4 грудня. Повідомляється, що новий адвокат Януковича просив надати йому для ознайомлення 2-3 місяці.