ЄС підтримає розвиток ремісничої промисловості в Україні
euneighbours.eu

ЄС підтримає розвиток ремісничої промисловості в Україні

Новий проект за підтримки Європейського союзу навчить українських ремісників просуванню своєї продукції та взаємодії з глобальними платформами для продажу крафтових продуктів. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на EU NEIGHBOURS.

Новий транскордонний проект нещодавно був започаткований Програмою Східного партнерства. Повідомляється, що одне з головних завдань проекту — допомогти народним ремеслам вийти на міжнародний ринок, шукаючи клієнтів та продаючи свою продукцію по всьому світу. Крім того, будуть створені навчальні центри, де кожен матиме можливість ознайомитись із досвідом фахівців традиційних ремесел регіону.

Мета Програми Східного партнерства — створення сприятливого середовища для співробітництва вздовж кордонів Молдови та України, Вірменії та Грузії, Азербайджану та Грузії, Білорусі та України з належним урахуванням особливостей кожної прикордонної зони. Загальний внесок ЄС у рамках Програми Східного партнерства складає 12,5 млн євро.

«Поліський регіон має свої унікальні традиції різьблення, ковальства, ткацтва, вишивки, пошиття шкіряних виробів, плетених виробів. Враховуючи унікальність цих технологій, такі продукти мають хороші шанси зайняти нову, майже порожню нішу на світовому ринку. Надалі цей досвід може бути використаний як приклад для інших регіонів», — зазначає експерт з регіонального розвитку Антон Пласкун.