"Євробляхери" блокують пункти пропуску на кордоні
УНІАН

«Євробляхери» блокують пункти пропуску на кордоні

На західному кордоні України через акції протестуючих «євробляхерів», блокування шляхів та пунктів пропуску з’явились черги. Про це повідомляє Державна фіскальна служба у Facebook.

Зокрема обмеженим рух є через пункти пропуску «Устилуг»,  «Рава-Руська», «Ягодин», «Шегині» та «Краківець», що на кордоні з Польщею, та «Малий Березний» — на кордоні зі Словаччиною, і «Тиса», що на українсько-угорському кордоні.

«У п/п «Ягодин» на виїзд очікують 200 вантажних автомобілів, 10 – легкових та 3 автобуси. На в’їзд – 30 вантажних та 20 легкових транспортних засобів», — йдеться в повідомленні.

Також заблокований пункт пропуску «Шегині-Медика». На виїзд з України там очікують 100 вантажних та 100 легкових транспортних засобів і 11 автобусів. На в’їзд в Україну – 110 вантажних та 120 легкових авто та 15 автобусів.

У пункті пропуску «Краковець-Корчова» заблоковано дорогу перед виїздом. «На виїзд з України очікують 250 вантажних та 80 легкових автомобілів і 10 автобусів. На в’їзд очікують 220 вантажних та 190 легкових і 25 автобусів», — повідомили в ДФС.

Пункт пропуску «Рава-Руська-Хребенне» повністю заблокований.

«На митному пості «Тиса»рух транспортних засобів не здійснюється. За 100 м від пункту пропуску дорога заблокована мітингувальниками. Митний пункт «Малий Березний» – рух транспорту не здійснюється через блокування», — йдеться в повідомленні.

Власники автомобілів з іноземною реєстрацією на вказаних пунктах пропуску частково чи повністю блокують рух прилеглими дорогами. Через протести сформувалися великі черги в пунктах пропуску.

Як ми повідомляли, учасники організації «Авто Євро Сила» оголосили акцію протесту проти напередодні прийнятих законів про розмитнення 8487 і 8488Власники машин з іноземною реєстрацією почали перекривати дороги по всій Україні. Рух блокували в 46 містах у всіх областях і на загальнодержавних трасах.

Раніше ми вже розповідали, за якими правилами віднині будуть ромитнюватися автівки на єврономерах.

З 25 листопада 2018 року о 00:00 набули чинності закони України, якими запроваджено зміни норм ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації.

Таким чином, громадяни України мають право тимчасово ввозити транспортний засіб, що зареєстрований за межами України, строком до одного року і за умови сплати всіх необхідних митних платежів. При цьому, митні платежі не повертаються.
Громадяни-резиденти мають право переміщувати транспортний засіб, що зареєстрований за межами України, в режимі транзиту за умови сплати грошової застави в розмірі митних платежів