З 9-го листопада почнуть масово перевіряти київські маршрутки
flickr.com/elmada

З 9-го листопада почнуть масово перевіряти київські маршрутки

У четвер, 9-го листопада, у Києві розпочнуть перевірку автоперевізників загальноміського користування. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

Як повідомлялося раніше, мер столиці Віталій Кличко доручив перевірити ліцензії маршрутних таксі  через ДТП, що сталося 4-го листопада поблизу метро «Героїв Дніпра», унаслідок якої дві особи загинули та одна людина отримала травми.

Відповідно до зазначеного доручення, директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов доручив спеціалістам розробити графік перевірки автомобільних перевізників.  Зокрема хочуть перевірити ліцензії перевізників, а також, наскільки вони дотримуються умов попередньо укладених договорів та виконують норми транспортного законодавств.

Таким чином, від 9-го листопада представники Департаменту транспортної інфраструктури КМДА спільно з фахівцями «Укртрансбезпеки» почнуть перевіряти всіх без винятку автоперевізників, що працюють на автобусних маршрутах, а також КП «Київпастранс». До перевірок хочуть залучити в працівників Нацполіції.

При виявленні правопорушень вживатимуться дієві заходи, які не виключають навіть розірвання договорів.