З Херсону з'явиться новий авіарейс у турецький Даламан
khoda.gov.ua/

З Херсону з’явиться новий авіарейс у турецький Даламан

У Херсоні домовилися про відкриття нового авіарейсу до Туреччини. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу Херсонської ОДА.

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв взяв участь у прес-конференції, яка проходила у рамках презентації міжнародного аеропорту «Даламан» (Туреччина) на території КП «Херсонські авіалінії».

Також на конференції були представники міської та обласної влади, генеральний директор міжнародного аеропорту «Даламан» Хамді Гювенч, директор КП «Херсонські авіалінії» Віталій Кучерук.

У ході заходу учасники проведели переговори щодо відкриття нового авіасполучення Даламан – Херсон – Даламан, запланованого на початок літнього туристичного сезону 2018 року.

«У нас продовжується співпраця з аеропортом «Даламан». Вдячний турецькій стороні за визнання нас, як одного зі стратегічних партнерів, як місто, що здатне приймати велику кількість іноземних туристів. Відкриття цього рейсу є надзвичайно важливим для налагодження міждержавних дружніх стосунків. Новий напрямок авіарейсів відкриє нові горизонти і можливості як для нас, так і для іноземних інвесторів», – зазначив Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

Також він додав, що в керівництва області є плани щодо розвитку аеропорту, зокрема йшлося про будівництво тунелів, авіаційних систем, які формують курс, світлосигнальної системи.

Під час прес-конференції був підписаний меморандум про співробітництво та партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою, Херсонською міською радою, комунальним підприємством Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії» та Міжнародним аеропортом «Даламан» (Республіка Туреччина).

«Ми закохалися у Херсон і одразу почали розробляти стратегію співпраці з КП ХОР «Херсонські авіалінії». Сподіваюся, що сьогоднішня зустріч – це продовження плідної співпраці турецьких авіаліній з Херсонщиною», – зазначив директор Міжнародного аеропорту «Даламан» Хамді Гювенч.

Аеропорт Даламан – міжнародний аеропорт на південному заході Туреччини. Поряд з аеропортами Анталія і Бодрум є одним з трьох діючих аеропортів, які обслуговують цей регіон. Розташований біля однойменного міста в провінції Мугла.

Аеропорт обслуговує довколишні курорти Туреччини, такі як Мармарис і Фетхіє. Він приймає рейси з близько 120 напрямками у Туреччині, Європі, Північній Африці та на Середньому Сході.