З липня в Україні вимикатимуть аналогове ТБ
market.korupciya.com

З липня в Україні вимикатимуть аналогове ТБ

Відповідно до постанови Кабінету міністрів «Про внесення зміни до розділу I Плану використання радіочастотного ресурсу України» термін використання технології «Аналогове телевізійне мовлення» продовжено до 1 липня 2018 року. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на Урядовий портал виконавчої влади України.

Ухвалення цього закону забезпечуватиме безперервне теле- та радіомовлення на всій території України та конституційне право громадян на безперешкодне отримання інформації.

«З метою забезпечення інформаційної безпеки країни та з урахуванням рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про затвердження Плану поетапного вимкнення аналогового телерадіомовлення від 15.03.2018 року Уряд на черговому засіданні прийняв рішення про поетапне вимкнення аналогового телевізійного мовлення з 01.07.2018 року», — сказано у повідомленні.

Нагадаємо, з 18 лютого 2018 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про відключення аналогового телебачення в Україні, розроблене на розпорядження Кабінету Міністрів. Вимкнення мали провести у березні 2018 року.