З України намагалися вивезти секретні дані про фрегат "Гетьман Сагайдачний" до Ірану
wikimedia.org

З України намагалися вивезти секретні дані про фрегат «Гетьман Сагайдачний» до Ірану

Правоохоронці затримали й оголосили підозру співробітнику дослідного інституту, який намагався вивезти до Ірану дані про гідроакустику фрегату «Гетьман Сагайдачний». Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-служб прокуратури Київської області. 

 

«За процесуального керівництва прокуратури Київщини повідомлено про підозру громадянину, який намагався перевезти через митний кордон України до Ісламської Республіки Іран воєнну інформацію, яка стосується корабельного гідроакустичного комплексу, яким озброєний фрегат проекту «Гетьман Сагайдачний», — йдеться у повідомленні.

За даними прокуратури, старший науковий співробітник одного з дослідних інститутів, намагався незаконно вивезти інформація щодо принципу побудови гідроакустичних станцій корабельного гідроакустичного комплексу проекту «Гетьман Сагайдачний» з України до Ісламської Республіки Іран. Відповідні дані чоловік мав намір провезти на флешці.

Співробітники правоохоронних органів затримали зловмисника на підставі ухвали суду в зоні митного контролю аеропорту «Бориспіль».

55-річному чоловіку повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 333 (порушення встановленого порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) КК України.

Триває досудове розслідування.