За десятиліття в Україні зменшився обсяг випуску автотранспорту в 90 разів

За десятиліття в Україні зменшився обсяг випуску автотранспорту в 90 разів

Асоціація автовиробників України «Укравтопром» повідомляє, що за травень з заводів України вийшло лише 442 автотранспортні засоби.

Такий обсяг випуску автотранспорту в 90 разів менше травневого результату десятирічної давності, відзначають в асоціації «Укравтопром».

Згідно з даними асоціації, п’ятий місяць поспіль статистику легкового сегменту національного автопрому формують виключно дані про великовузлового складання, яка здійснюється на заводі «Єврокар».

У травні на Закарпатті було зібрано лише 374 «Skoda», що на 39% менше, ніж у попередньому місяці.

Порівняно з травневим результатом минулого року, незважаючи на катастрофічно низьку базу порівняння, обсяг випуску легкових автомобілів в Україні знизився на 43,5%.

Зазначається, що продовжує демонструвати негативну динаміку виробництво комерційних автомобілів. Щодо травня 2017 року виробництво комерційних авто впало майже на 17%, а до квітня поточного року — на половину, до 5 штук.

В «Укравтопромі» зазначили, що в статистиці відсутні дані «КРаЗу», який «з незрозумілих причин перестав розкривати інформацію про обсяги виробництва своїх автомобілів з серпня 2016 року».