За два дні штаб АТО не зафіксував жодної бойової активності зі сторони бойовиків
tvzvezda.ru

За два дні штаб АТО не зафіксував жодної бойової активності зі сторони бойовиків

За минулу добу не зафіксовано обстрілів з боку бойовиків. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на офіційний прес-центр штабу АТО.

Було зазначено, що по всій лінії розмежування сторін ситуація знаходиться під надійним наглядом української армії. Наразі українські військовослужбовці неуклінно дотримуються умов припинення вогню.

Офіційний прес-центр штабу АТО повідомляє, що від початку доби на лінії розмежування сторін зафіксовано повне дотримання режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ. Станом на 22 березня на усіх ділянках української оборони обстрілів українських позицій не було.

Тим часом російські окупаційні війська на тимчасово окупованих територіях масово вилучають паспорти у своїх бойовиків.

“До ранку 22 березня бойовики були зобов’язані здати усі документи, що можуть прямо або неопосередковано підтверджувати участь «громадян співдружності» у воєнному конфлікті на Донбасі”, — повідомляє прес-центр штабу АТО.

Це вже не перша подібна акція на Донбасі. Вони проводяться із певною періодичністю і, як правило, після затримання українськими військовими чергового бойовика із російською пропискою.

У повідомлені також зазначено, що акції вже проходили після затримання російських громадян Агєєва та Покусаєва. Заходи було проведено відповідно до вказівки Генерального штабу ЗС РФ. За перебігом справи та дотриманням правил усіма учасниками наглядали арбітри з ФСБ.