За фактом масового зараження гепатитом у Миколаєві розпочато досудове розслідування
mk.gov.ua

За фактом масового зараження гепатитом у Миколаєві розпочато досудове розслідування

Поліція призначила експертизи та почала проводити досудове розслідування через масове захворювання на гепатит А у місті Миколаїв. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт ГУНП Миколаївської області.

Нагадаємо, за попередніми даними, у Миколаєві зареєстрували більше 30-ти випадків захворювання на гепатит А. Серед госпіталізованих хворих – шестеро дітей.

Згідно з повідомленням прес-служби поліції Миколаївщині, відомості за фактом масового зараження громадян на гепатит А занесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 3 статті 130 Кримінального кодексу України.

Зазначена стаття «Зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби» передбачає покарання у вигляді позбавленням волі від 3-х до 8-ми років.

Крім того, у четвер, 4-го січня, за дорученням голови Миколаївської ОДА в облдержадміністрації провели нараду щодо ситуації в місті.

«Наразі відомо про 33 особи, які потрапили до спеціалізованого лікувального закладу з підозрою на захворювання, з них у 16 – підтверджено діагноз Гепатит А. Із шістьох дітей, що потрапили у дитячу лікарню з підозрою на захворювання, діагноз підтверджений лише в одного пацієнта», — повідомили в прес-службі ОДА.