За фактом отруєння 18 осіб заарештоване майно місцевого супермаркета на Херсонщині
flickr.com/fdaphotos

За фактом отруєння 18 осіб заарештоване майно місцевого супермаркета на Херсонщині

Представник ГУ Держпродпотребслужби в Херсонській області повідомив про вжиття заходів щодо працівників місцевого супермаркету. Після споживання м’ясних виробів одного з місцевих супермаркетів були зафіксовані факти отруєння 18 осіб та їх госпіталізація з діагнозом гастроентеріоколіт та сальмонельоз. Про це повідомляє видання «Херсонські факти».

Встановлено, що з 29 серпня по 6 вересня в Херсонську обласну інфекційну лікарню звернулися 16 осіб (включаючи неповнолітнього) з попереднім діагнозом гастроентеріоколіт, сальмонельоз, після того як вживання м’ясні вироби, придбані в місцевому супермаркеті.

Постановою слідчого судді Херсонського міського суду було задоволено клопотання слідчого про проведення обшуку на території магазину. Обшук був проведений за участю представників ГУ «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Під час обшуку було проведено збір інформації у супермаркеті, а також взяті змиви з обладнання. Згідно з результатами санітарно-мікробіологічних досліджень, на змивах холодильного обладнання, вітрин для продажу готової продукції, морозильних камер, цехів для приготування їжі, з рук працівників кулінарії та на продуктах харчування виявлені бактерії сальмонельозу.

Суд постановив заарештувати все вилучене майно. Ведеться слідство.