За розкопками на столичній Поштовій площі можна буде спостерігати онлайн
facebook.com/annabella.morina

За розкопками на столичній Поштовій площі можна буде спостерігати онлайн

На місці проведення археологічних досліджень на Поштовій площі у Києві встановлять веб-камери, через які всі охочі зможуть спостерігати за процесом проведення робіт онлайн у режимі реального часу. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації.

Як зазначається, про заплановане нововведення розповів заступник столичного міського голови Олексій Резніков. За його словами, таке рішення було прийнято під час наради щодо ходу досліджень, які проводять археологи на Поштовій площі. В КМДА вважають, що встановлення веб-камер дозволить ефективно інформувати ЗМІ та громадськість про перебіг робіт.

«Було вирішено встановити веб-камери задля постійного онлайн інформування ЗМІ та громадськості про хід виконання робіт із археологічних досліджень. Переконаний, це зніме напругу, виключить розповсюдження різноманітних чуток та дозволить будь-кому з охочих самостійно відстежити, що ж відбувається на площі», — заявив Резніков.

Також повідомляється, онлайн-трансляцію можна буде дивитися на спеціально створеному для неї сайті. Веб-камери на місці розкопок планують встановити за кошт інвестора.