Забудовник мало не затопив Південний вокзал у Києві
uz.gov.ua

Забудовник мало не затопив Південний вокзал у Києві

Минулої неділі, 22 жовтня, під час проведення будівельних робіт на вулиці Г. Кірпи, 2-б поряд із Південним терміналом Центрального залізничного вокзалу забудовник залив бетоном каналізаційний колектор діаметром 800 мм. Це призвело до порушення нормального технологічного функціонування міських каналізаційних мереж. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу Київводоканалу.

Повідомляється, що фахівці Київводоканалу вже четверту добу роблять усе, аби не допустити екологічної катастрофи у столиці — внаслідок залиття колектора стічні води можуть затопити низку прилеглих будівель, зокрема, Південний вокзал, який і так було частково підтоплено.

«Силами працівників аварійних бригад Київводоканалу, із залученням спеціальної техніки, було терміново організовано роботи з локалізації аварійної ситуації та облаштовано перекачування стічних вод за тимчасовою схемою», — розповів Андрій Кобзар, заступник головного інженера управління каналізації Києва.

Повідомляється, що забудовник почав роботи, не маючи погодженої з Водоканалом проектної документації та не викликавши представників служби перед початком земляних робіт. За інформацією служби, будівельні роботи, під час яких було пошкоджено каналізаційну систему, проводяться на замовлення ТОВ «Полюс Центр» підрядною організацією ТОВ «КДД Інжиніринг».

Київводоканал звернувся до Держархбудінспекції та Національної поліції з вимогою  притягти порушників містобудівного законодавства до відповідальності та припинити незаконне будівництво. Питання компенсації збитків, завданих забудовником, вирішуватимуть у судовому порядку.