Забудовник знизить поверховість будинків на місці Сінного ринку, - Кличко
facebook.com/merkieva
Влада столиці та забудовник домовились про обмеження до 19 поверхів висотних будинків, що споруджуються на місці Сінного ринку.

Забудовник знизить поверховість будинків на місці Сінного ринку, — Кличко

Столична влада спільно з активістами змусили забудовника погодитися на компроміс і знизити поверховість будинків, що зводяться по вулиці Бульварно-Кудрявській, на місці колишнього Сінного ринку. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Facebook-cторінку мера Києва.

«Це передбачено Меморандумом про зняття соціальної напруги навколо будівництва комплексу будинків по вул. Бульварно-Кудрявській, 15-а у Шевченківському районі Києва», — йдеться у повідоменні.

Відповідний меморандум підписали мер Києва Віталій Кличко та замовник будівництва — генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю “Емпоріум Пропертіз” Олександр Перехрест.

facebook.com/merkieva/

Згідно з документом буде понижена висотність найвищих будівель комплексу, який зводиться. В одному будинку — на 3 поверхи, і ще в двох будинках на 1 поверх від попередньо запроектованого. Таким чином, у житловому комплексі не буде будівель вище 19 поверхів.

«Нарешті, досягнуто компроміс, на якому наполягала громадськість, активісти і місцева влада. Ми довго вели переговори, переконували в необхідності дослухатися до думки громади, щоб зняти соціальну напругу навколо цього будівництва. І я сподіваюся, що домовленості будуть виконані», — відзначив після підписання документу мер Києва.

Як зазначено у меморандумі, виконання цих домовленостей контролюватимуть представники громадськості.