Загострення ситуації на Луганщині: Порошенко позачергово скликав Воєнний кабінет РНБО
president.gov.ua

Загострення ситуації на Луганщині: Порошенко позачергово скликав Воєнний кабінет РНБО

У вівторок, 21-го листопада, Президент України Петро Порошенко зібрав позачергове засідання Воєнного кабінету Ради нацбезпеки та оборони України у зв’язку із подіями в окремих районах Луганщини. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт глави держави.

Керівники силових відомств доповіли Порошенку про останні події, зокрема про незаконний перетин російськими танками українського кордону в Краснодонському районі Луганської області, а також про зростання провокацій з боку бойовиків.

«У зв’язку зі збільшенням кількості російських військових, а також активізацією найманців, українські Збройні Сили готові до будь-якого розвитку подій задля гарантування безпеки мирного населення», — зазначив президент.

Крім того, він доручив українському представникові в Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) активізувати взаємодію зі Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ для інформування про події західних союзників України.